INFORMACJE OGÓLNE

Poniżej określone informacje ogólne pozwolą Ci zrozumieć o co chodzi w naszej imprezie.
W tym roku rajd nie będzie podlegał żadnemu regulaminowi Co więcej, nikt nie wie kto jest organizatorem.
Wiadomo tylko, że rajd się odbędzie.

DESMOGT 2016

DESMOGT to szosowy rajd motocyklowy, który odbędzie się w dniach 9-12 czerwca 2016. Będzie to już czwarta edycja imprezy. Tym razem do uczestnictwa zapraszamy tylko opętanych szaleńców. Ma to bezpośredni związek z zasadami jakie będą obowiązywały podczas rajdu:

ZASADY

Pierwszą zasadą tegorocznej edycji jest brak zasad. Skoro do tej pory ich nie było to po co mieszać? Jeżeli nie akceptujesz takiej opcji, zostań w domu.

UCZESTNICTWO

W rajdzie DESMOGT może wziąć udział każda osoba która ma odwagę spróbować. Nie musisz mieć Ducati ani piątej klepki.

WPISOWE

W tym roku wpisowe wynosi 450 zł i pokrywa koszt 3 noclegów w zróżnicowanych warunkach oraz organizacji i obsługi rajdu. Wnosisz je najpóźniej do 22 kwietnia 2016. Brak wpłaty oznacza skreślenie z listy startowej. Nie zwracamy wpisowego nawet jeśli zrezygnujesz z udziału w rajdzie.

LISTA STARTOWA

W rajdzie weźmie udział maksymalnie 25 osób. O wpisaniu na listę decyduje kolejność zgłoszeń (wypełnionych kart przesłanych mailowo).

TERMIN I TRASA

Rajd wystartuje rano, w czwartek 9 czerwca 2016 roku z Katowic. Uczestnicy rajdu podczas 4 dni pokonają trasę o długości ok. 1500 km po drogach krajowych i zagranicznych. Przekroczymy 5 granic UE - paszporty i szczepienia nie wymagane. Poszczególne jej etapy będą poznawać dopiero przed wyruszeniem na kolejny odcinek. Cel podróży oraz miejsca postojów pozostaną tajemnicą, aż do momentu ich ujawnienia. W tym roku nie ujawniamy także miejsca, w którym rajd się zakończy.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Ten kto organizuje nie odpowiada za nic i nikomu w niczym nie pomaga. Podpiszesz nam na to cyrograf. Radzisz sobie sam. Jadąc bezpiecznie może dojedziesz bezpiecznie. Jeżeli zabezpieczysz motocykl, może będzie bezpieczny.

LIMITY CZASOWE

Rajd nie ma charakteru wyścigowego. Nie będziemy przyznawać punktów za jak najszybsze pokonanie trasy. Uczestnicy rajdu poruszając się po drogach publicznych zobligowani będą do przestrzegania kodeksu drogowego. Tym niemniej na niektórych etapach rajdu będą obowiązywały limity czasowe. Uczestnik, który nie osiągnie celu w ustalonym czasie może odpaść z rajdu.

KLASYFIKACJA

Warunki klasyfikacji zawodników ustala Organizator/ka. Poznasz je w trakcie imprezy, ale nie od organizatora/ki, on/a do samego końca nie zostanie ujawniony/a.

INFORMACJE OGÓLNE

Dzięki kilku prostym informacjom zawartym w tym dziale szybko zrozumiesz o co chodzi w naszej imprezie.

ZOBACZ O CO WALCZYSZ

Główną nagrodą za wygraną w rajdowej klasyfikacji jest przechodni PUCHAR DESMOGT. Czy w tym roku uda się odebrać go Cinkowi?

SPRAWDŹ LISTĘ STARTOWĄ

Zobacz kto w tym roku wpisał się już na listę śmiałków. Mamy tylko dwadzieścia pięć miejsc! Czy jest już na niej Twój nick?