SPONSORZY

Jak co roku uczestnicy rajdu walczą o atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów. Otrzymujemy także silne wsparcie medialne i techniczne. Dziękujemy, że nasza wariacka eskapada może na Was liczyć!

JMG Motocykle

Po raz kolejny możemy liczyć na szczodrość naszych uczestników, tym razem ubiegłoroczny zwycięzca Cinek, reprezentuje JMG Motocykle zapewniając nam wsparcie sponsorskie w postaci voucherów na usługi serwisowe - 1 x 500 PLN oraz 2 x 350 PLN. DZIĘKUJEMY!

Eurorider Ducati

Po raz pierwszy wspiera nas najlepszy salon Ducati na Śląsku Eurorider. Salon przekazał nam aż 3 pakiety nagród, między innym voucher na 500 zł do wykorzystania w serwisie. Wymianę oleju z diagnostyką i dodatkowo 30 kuponów na 12-15% rabatu do użycia w sklepie Eurorider !!! Mistrzowskie podejście za które bardzo DZIĘKUJEMY !!!

Wrobud

Dolnośląski dystrybutor marki Ducati Wrobud Ducati, ufundował voucher o wartości 1000 zł na wykorzystanie w stacjonarnym sklepie we Wrocławiu. DZIĘKUJEMY !!!

brilliant

Po raz czwarty wspiera nas najlepszy salon optyczny na Śląsku Optyk Brilliant . W tej edycji zapewnia nam zawsze bardzo użyteczny wóz serwisowy. Chapeau bas Mistrzu !!!

Motona

Producent odzieży motocyklowej Motona przekazał dla nas pas nerkowy o wartości 100 zł oraz vouchery dla wszystkich uczestników rabatujący ich produkty o 20 %. Gratulujemy odwagi i zaufania :) DZIĘKUJEMY !!!


Redline

Kolejny producent odzieży motocyklowej Redline przekazał nam rabat w wysokości 10 % dla wszystkich uczestników Rajdu, dodatkowo dostaniemy bryloczkiem :D DZIĘKUJEMY !!!

Shima

Producent odzieży motocyklowej Shima przekazał dla nas 3 pary rękawic motocyklowych o wartości 199 zł każda. DZIĘKUJEMY za wsparcie !!!


Staropolanka

Producent wody Staropolanka przekazał dla nas 240 butelek niegazowanej wody mineralnej. DZIĘKUJEMY za wsparcie !!!


Partnerzy IV Edycji Desmo GT

W tym roku udało nam się pozyskać partnerów wspierających naszą eskapadę finansowo - Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni za datki, które spożytkujemy na straszne głupoty ...UFUNDUJ NAGRODY!

Zapraszamy do sponsorowania radju DESMOGT poprzez ufundowanie nagród dla uczestników. Impreza rozejdzie się szerokim echem w kręgach motocyklowych i możliwość jej wsparcia z pewnością będzie ciekawą formą promocji.

Mamy niewielkie wymagania, ucieszą nas wszelkiego rodzaju nagrody, które będą atrakcyjne dla uczestników - od breloczków i innych gadżetów po materiały eksploatacyjne czy rabaty na pakiety serwisowe w warsztatach. Informacja o ufundowanych nagrodach i sponsorach będzie pojawiać się na bieżąco w dziale Nagrody na oficjalnej stronie rajdu

W zamian za sponsoring wydarzenia oferujemy oznakowanie oficjalnej strony rajdu Państwa logotypem. Posiadamy ograniczoną powierzchnię reklamową, dlatego zastrzegamy sobie możliwość nawiązania współpracy sponsorskiej z ograniczoną liczbą podmiotów.

Jesteś przedsiębiorcą i bierzesz udział w rajdzie? Wykorzystaj tą okazję do promocji swojej firmy i ufunduj nagrody dla uczestników!

W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt mailowy: desmogt@desmogt.com.

INFORMACJE OGÓLNE

Dzięki kilku prostym informacjom zawartym w tym dziale szybko zrozumiesz o co chodzi w naszej imprezie.

ZOBACZ O CO WALCZYSZ

Główną nagrodą za wygraną w rajdowej klasyfikacji jest przechodni PUCHAR DESMOGT. Czy w tym roku uda się odebrać go Cinkowi ?

SPRAWDŹ LISTĘ STARTOWĄ

Zobacz kto w tym roku wpisał się już na listę śmiałków. Mamy tylko dwadzieścia miejsc! Czy jest już na niej Twój nick?